sylwester rozycki

SYLWESTER RÓŻYCKI
Absolwent dwóch wydziałów: wokalno-aktorskiego (Akademia Muzyczna we Wrocławiu 2000-2005) i filozoficzno-teologicznego (Papieski Fakultet Teologiczny 1993-1998). Wokalistykę ukończył u prof. Ewy Wdowickiej (Poznań, Wrocław), przez dwa lata studiował też u prof. Christiana Elssnera (Drezno, Wrocław).
Brał udział w licznych kursach wokalno-aktorskich m.in. u prof. E. Nesterenko (Mediolan) i prof. G. Kahry`ego (Wiedeń). W marcu 2003 r. reprezentował Operę Dolnośląską w Berlinie kreując rolę Schlendriana w Kaffeekantate i partie solowe w Bauernkantate J. S. Bacha (wersje sceniczne). W 2000 r. brał udział w galowych koncertach na Międzynarodowym Festiwalu Moniuszkowskim w Kudowie Zdroju.
Występował w wielu teatrach i filharmoniach w kraju i za granicą, m.in.: w Wiedniu, Berlinie, Talinie, Amsterdamie, Kopenhadze, Zurychu, a ponadto w Bremen Theater, Stuttgart - Liederhalle, a także w Aarhus, Aalborg, występowal rownież we Wloszech i Francji. Z Teatrem Arka współpracuje od września 2005 r.

 

 

Organizatorzy:

Mecenat:

Sponsorzy:

Partnerzy:

Media:

Media:

Media:

© 2014. Copyright 5 Zmysłów - EKSPRESJA    |    Wszelkie prawa zastrzeżone.    |    Projekt i realizacja: E1-Interactive