barbara prądzyńska

BARBARA PRĄDZYŃSKA
Absolwentka Filologii Polskiej i Teatrologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 1995 aktorka TEATRU BIURO PODRÓŻY – współtworząca spektakle grane na festiwalach całego świata. Stażystka DEREVO - LABORATORIUM i projektów SOW Teatru DEREVO. Współpracująca z licznymi grupami i artystami w Polsce, Europie i Ameryce Łacińskiej – tworząca i grająca współautorskie projekty i spektakle (m.inn THE GARDEN PROJECT, GROTEST MARU w Berlinie, BARREVOET w Holandii, EL CENTAURO MECANICO w Meksyku). Od 2001 prowadząca własną działalność teatralną, artystyczną i społeczną w Meksyku pod nazwą CANOA oraz realizująca artystyczno-społeczne projekty w ramach TRENPROJEKT. W latach 2002- 2006 prowadząca teatralną grupę kobiecą FRACTALE w Poznaniu. Od roku 2000 prowadząca liczne warsztaty i projekty edykukacyjne, głównie kończące się spektaklami w Polsce, Europie i Ameryce Łacińskiej (m.inn realizująca sektakle z młodzieżą we współpracy z TEATREM DRAMATYCZNYM IM. J. SZANIAWSKIEGO w Wałbrzychu).
Wykładowczyni w ART OF VOICE STUDIO, STA w Poznaniu. Zaangażowana w pracę społeczną poprzez teatr z osobami niepełnosprawnymi, dziećmi z rodzin zastępczych, dziećmi w szpitalach, więźniami, mniejszościami etnicznymi (przede wszystim Indianami w Meksyku).

 

 

Organizatorzy:

Mecenat:

Sponsorzy:

Partnerzy:

Media:

Media:

Media:

© 2014. Copyright 5 Zmysłów - EKSPRESJA    |    Wszelkie prawa zastrzeżone.    |    Projekt i realizacja: E1-Interactive